New Meaning- טיולי משמעות מציגה:

12 יום בצפון תאילנד – מקלט לפילים

מהם טיולי משמעות?

טיולים בני כשבועיים למקומות אקזוטיים המשלבים השתתפות בפרויקטים של נתינה ותרומה לסביבה- אקולוגיים, הומניטריים ושימור חיות בר.

המשתתפים עושים זאת בקבוצות קטנות ואינטימיות, תוך הנאה מתנאים נוחים מאוד ומשילוב פעילויות חווייתיות ומפנקות ומטיולים באזור. כל זאת תוך מפגש בלתי אמצעי עם משתתפים מכל העולם.

השבוע הראשון מוקדש ברובו להשתתפות בפרויקטים המשמעותיים, בעוד שהשבוע השני הינו בעל אופי תיירותי ונינוח יותר, אך עם השמת דגש מיוחד על התערות באוכלוסיה ובסביבה המקומית.

אין צורך בהכשרה מיוחדת. תשומת הלב והנכונות לעזור הם כל מה שצריך. הסיוע יותאם לניסיון והיכולת של כל משתתף.

טיולי המשמעות מתאימים גם לזוגות ומשפחות.

מה בתוכנית זו בצפון תאילנד?

פילים הינם חיות עצומות שאמורות לחיות בטבע. הפילים שנפצעו/ניצודו מגיעים למקלט לפילים בצפון תאילנד בו מנסים לאפשר להם לחיות באופן טבעי ככל האפשר!

ההרפתקה בתאילנד של New Meaning- טיולי משמעות כוללת, מעל הכל, השתתפות בפרויקט סיוע  במקלט לפילים- בעיקר תחזוקה של מתחם המגורים של הפילים ודאגה לפילים עצמם. בימי הטיולים נחקור את איזור צפון תאילנד ההררי המרהיב, נבקר במקדשים, אגמים ונהרות, נכיר את התרבות וההיסטוריה של שבטי המקום בהווה ובעבר ועוד.

מה כלול במחיר?

 • קבוצות קטנות ואינטימיות (4-12 איש)
 • לינה בריזורטים ומלונות בוטיק ידידותיים לסביבה.
 • שלוש ארוחות ביום- על בסיס פנסיון מלא
 • פעילויות וכניסות לאתרים- על פי התוכנית
 • סידורי קרקע+רכב+נהג צמוד להעברות והסעות בכל שלבי התוכנית
 • מלווה מקומי צמוד בכל שלבי הטיול.
 • הטבה מיוחדת: קורס צילום לפני היציאה לטיול + אלבום דיגיטלי לאחר הטיול

מה לא כלול במחיר?

 • טיסות בינלאומיות
 • ויזות וחיסונים (במידת הצורך)
 • ביטוח רפואי

המחיר

 • 3300 דולר לאדם

מתי יוצאים?

 • 13 ביוני 2019
 • 11 ביולי 2019
 • 1 באוגוסט 2019
 • 19 בספטמבר 2019
 • 10 באוקטובר 2019
 • 14 בנובמבר 2019
 • 5 בדצמבר 2019
 • 12 בדצמבר 2019

התוכנית המפורטת:

יום 1 – נחיתה בשדה התעופה של צ’אנג ראי בצפון תאילנד. אנשי הצוות יחכו לכם ויסיעו אתכם לריזורט בו נלון על גדות נהר קוק. בערב תתקיים קבלת פנים למשתתפי ההרפתקה.

יום 2 – לאחר ארוחת בוקר מפנקת, ניסע אל המקלט לפילים שאת חייהם ננסה לשפר במהלך שהותנו. בהגיענו נקבל סיור מודרך ע”י מייסד המקלט. בערב נחזור לארוחת ערב בריזורט שלאחריה נצא אל שווקי הלילה המפורסמים של צ’אנג ראי ונהנה מהופעה מסורתית.

יום 3 – היום הפעילות המשמעותית מתחילה! נתחיל בעבודות הסיוע במקלט לפילים (בהתאם ליכולת כל משתתף ולצורכי המקום). לאחר ארוחת הצהרים נצא לחקור את הנופים של האיזור הממוקם למרגלות ההימלאיה ונטבול במיימי מפל צונן. בערב נצא לערב מסורתי של מאכלי רחוב עם תושבי צ’אנג ראי ואז נקנח במסאג’ מפנק , אותו הרווחנו ביושר!!

יום 4 – המשך עבודת הסיוע במהלך היום. נבקר בשני מוזיאונים שיתנו לנו רקע אשר ישרת אותנו בסיור המתוכנן למחר ונירגע באמצעות טבילה במעיינות חמים.

יום 5 – היום נצא לסיור באיזור משולש הזהב. נתחיל את היום במקדש הכחול והלבן, ולאחר מכן נמשיך אל עתיקות צ’אנג שיאן על גדות נהר המקונג האדיר. ניסע צפונה אל מפגש משולש שלושת המדינות: תאילנד, לאוס ומיאנמר. נבקר במספר נקודות תצפית מרהיבות, ולאחר מכן נעלה על שייט פרטי על נהר המקונג שיאפשר לנו להגיע לכמה שווקים קטנים בלאוס ובמיאנמר. המראות והצבעים יהיו בלתי נשכחים. לעת ערב נגיע אל ריזורט בסגנון מחוז לאנה, בעל החדרים המשקיפים על נהר המקונג.

יום 6 – הבוקר נבקר בהיכל האופיום שבו נלמד את היסטורית הסם והתפשטותו בעולם, השפעותיו ומה ניתן לעשות כדי לאפשר עתיד טוב יותר. לאחר מכן ניסע אל העיר הצפונית ביותר בתאילנד – מאה סאי. נמשיך אל רכס ההרים המפריד בין תאילנד למיאנמר לתצפיות והפסקת קפה ממרומי ההר. לאחר מכן, נבקר בגנים הבוטניים בשם דוי טאנג שם נוכל לטייל מעל צמרות העצים ולצפות בנוף המרהיב ובשיקום הווילה המלכותית. בערב ניקח הפסקה קטנה מהאוכל המקומי ונהנה מארוחת פיצה במסעדה הנחשבת כמכינת הפיצות הטובות ביותר באזור צפון תאילנד.

יום 7 – היום נבקר את שבטי ההרים בכפרים על ההר דוי מאי סלונג ונראה כיצד הם חיים את חייהם. את דרכנו אל הריזורט הראשון בו שהינו בצ’אנג ראי נעשה בשייט ארוך ומענג על הנהר, רווי מראות מרהיבים. לאחר ארוחת הערב נהנה משיעור יוגה, שיסייע לנו להתמתח ולהירגע מהטיול שעשינו.

יום 8 – לאחר ארוחת הבוקר נחזור אל המקלט לפילים, שם נקבל עדכון מהצוות על ההתקדמות במהלך העדרותנו. נוכל לבחור בין המשך סיוע במקלט או יציאה אל אגם צ’אנג שיאן לתצפיות על מגוון הציפורים המגיעות לאיזור זה. בערב – ארוחת ערב מיוחדת באחת מהמסעדות הטובות של צ’אנג ראי.

יום 9 – היום, לצערנו, הוא היום האחרון שלנו במקלט לפילים. לאחר שנסיים את עבודות הסיוע, נשתתף בשיחה עם הצוות על התכניות העתידיות של המקום. בערב – ארוחת פרידה בסגנון תאילנדי מסורתי!

יום 10 – נעצור לפרידה אחרונה מחברינו הפילים ומהצוות המטפל ואז נמשיך לצ’אנג מאי. הריזורט בו נשהה הפעם ממוקם באיזור העיר העתיקה של צ’אנג מאי, מרחק הליכה קצר משווקי הלילה המסורתיים והמפורסמים. את ארוחת הערב נוכל לבחור בין ארוחה במלון או אוכל מקומי.

יום 11 – היום האחרון שלנו עמוס בפעילויות: בשעות הבוקר נסייר בעיר העתיקה של צ’אנג מאי. נהנה מנסיעה בריקשה ואפילו מפגש עם נזיר שיספר על ההיסטוריה של העיר. בערב נכונה לנו ארוחת ערב משולבת בהופעת ריקוד ואמנויות לחימה מסורתיות ביחד עם חלק מהצוות מהמקלט לפילים.

יום 12 – נפרד מתאילנד לקראת הנסיעה לשדה התעופה בצ’אנג ראי והחזרה הביתה מלאי חוויות ותמונות מרהיבות!

להזמנות ומידע נוסף

שאול, יועץ טיולי משמעות: 053-8819499 או במייל Info@mynewmeaning.com
באתרנו- www.mynewmeaning.com, ובאזור “Our Adventures” שבו תוכלו להתרשם מטיולי משמעות רבים ביעדים מרתקים נוספים- קוסטה ריקה, אירלנד, איטליה, דרום אפריקה ועוד רבים אחרים.

.